Jak se stát členem...

Členství

Stav členské základny naší jednoty k 1. 1. 2019  je 24 členů, z toho 3 jsou osoby mladší 18-ti let.

Rádi uvítáme nové členy sokola.

V T. J. Sokol Telce není žádný registrovaný sportovní oddíl.

Stanovy

Pro každého člena Sokola platí Stanovy ČOS.

Stanovy si můžete přečíst na: https://www.sokol.eu/obsah/5751/stanovy-cos

Vítáme nové členy sokola

Česká obec sokolská (ČOS) je v České republice čtvrté nejpočetnější občanské sdružení, jehož členové se dobrovolně věnují sportům, pohybovým aktivitám v oddílech sokolské všestrannosti a kulturní činnosti.

Členství v T. J.

Řádným členem TJ se může stát na základě svého rozhodnutí fyzická osoba nebo právnická osoba, která se ztotožňuje s účelem, hlavní činností TJ a hodlá se podílet na naplňování společných zájmů s ostatními členy TJ.

Přihláška za člena T. J. Sokol Telce

O přijetí za řádného člena rozhoduje (v souladu se stanovami) výkonný výbor na základě podané písemné přihlášky. Přihláška pro zájemce o členství je k vyzvednutí u starosty Sokola Telce. Přihlášku si zájemce o členství vyplní, podepíše a zašle nebo osobně předá  některému z členů výkonného výboru.

Stanovisko k žádosti o přijetí  sdělí výkonný výbor e-mailem, poštou, nebo sdělí prostřednictvím pověřeného zástupce. Po obdržení informace o přijetí nový člen zaplatí do 1 měsíce členské příspěvky.

© 2016 TJ Sokol Telce. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode